Obóz zimowy

@obozy_zabkagda Zimowy obóz Żabki Wyjazd z Gdańska 27.01-04.02.2023 Zapraszamy Zapisy: 537 735 806 #sport #narty #deska #dzieci #oboz #gdansk ♬ On Top Of The World - Imagine Dragons
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Dokumenty obóz zimowy

Dokumenty Obóz Zimowy

Karta uczestnictwa

Dokumenty Obóz Zimowy

0%

Żabka zaprasza na obóz zimowy dla dzieci i młodzieży w Poroninie! 

Cena: 2500 zł

Za kilka miesięcy zaczynamy ferie zimowe. Czy jesteście na nie przygotowani, bo my tak! 😉

Tym razem szkoła pływania Żabka organizuje zimowisko w Poronienie dedykowane dla dzieci i młodzieży.

Hotel Weronika Inn  27.01-4.02.2024 r.

Baza narciarska: 3 dni w bazie narciarskiej Suche Ski u Jędrola oraz 2 dni w Bazie Narciarskiej Suche Ski!

Jeśli wciąż zastanawiacie się, jak zapełnić ten czas Waszym pociechom, to nasza oferta obozu zimowego jest idealnym wyborem, którego na pewno nie będziecie żałować.

Jak wygląda plan obozowy?

· Robimy jedno, 4-5 godz. wyjście na stok w ciągu dnia! Wiemy z doświadczenia, że dzieci najbardziej męczy przygotowanie do wyjścia, także, aby nie musiały tego przeżywać podwójnie, robimy jeden potężny blok narciarsko/snowboardowy (oczywiście z przerwą na batony i herbatkę w trakcie).

· Druga część dnia (zdecydowanie krótsza) będzie pełna, jak zawsze, innych super atrakcji.

· Wieczór spędzamy na zajęciach na terenie ośrodka oraz regenerujemy siły na kolejny emocjonujący dzień!

Białe szaleństwo na stoku, czyli nauka jazdy!

„Wymieniaj doświadczenia. Ale tylko na lepsze! Janina Ipohorska

Dlatego też chcemy dzielić się z Waszymi dziećmi tym, co jest naszą najmocniejszą stroną: wiedzą i doświadczeniem w zakresie nauki jazdy na nartach!

Zajęcia są prowadzone przez pełnych pasji, młodych i doświadczonych instruktorów. Aby nauka jazdy przynosiła jak najlepsze rezultaty, grupy szkoleniowe są bardzo małe. Dzięki temu instruktor może nauczyć dzieci prawidłowej techniki jazdy oraz ma możliwość korygowania ich błędów na bieżąco. Co więcej, nie praktykujemy „luźnego jeżdżenia z opiekunem po stoku”, ponieważ zależny nam na tym, aby dzieci nauczyły się jeździć dobrze technicznie. Oczywiście, w ramach nagrody za prawidłowo wykonane ćwiczenie i wspólną zabawę, instruktor może pozwolić na ”wolny zjazd”.

Podstawa to sprawdzona kadra!

Stawiamy na własną, wypróbowaną na wcześniejszych obozach, kadrę nauczycielską. Nasi instruktorzy pełnią jednocześnie funkcję opiekunów. Pozwala to na szybsze zintegrowanie się dzieci z instruktorami poprzez wspólne zajęcia na stoku, czy też podczas udziału w pozostałych grach i zabawach.

A gdy mówimy o bezpieczeństwie to….

Wszyscy instruktorzy są wyposażeni w krótkofalówki, dzięki czemu są ze sobą w stałym kontakcie na bardzo szybko są w stanie zareagować na zaistniałe wydarzenia na stoku. Dzieci jeżdżą w kolorowych i widocznych z daleka „żabkowych” kamizelkach narciarskich.

Czy wszystko w porządku?…. czyli kilka słów o opiece na stoku

Na stoku zawsze czuwają osoby z kadry, które dbają o dobre samopoczucie dzieci zapewniając im ciepłą herbatę oraz coś do przegryzienia w celu naładowania baterii, a w razie potrzeby zabierają je do toalety. Dzięki temu zajęcia nie są przerywane i pozostała część grupy kontynuuje jazdę :). Ponadto nasi opiekunowie są zawsze zwarci i gotowi, aby rozwiązać każdy, nawet najmniejszy problem pojawiający się zarówno na stoku, jak i poza nim!

Narty, narty…a może coś innego?

Jak wiecie z Żabką nie można się nudzić, dlatego zaplanowaliśmy moc dodatkowych atrakcji, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Oto nasze propozycje:

– snow tubing – szalona jazda na oponkach

– śnieżna bitwa

– kino zimowe

– dyskoteka

– zajęcia na basenie

– oraz wiele innych jeżeli siły na to pozwolą 😉

·                

Do Poronina jedziemy pociągiem. Co również będzie nie lada atrakcją.

UWAGA ZMIANA GODZINY WYJAZDU!

Zbiórka na wyjazd z dworca PKP w Gdańsku Wrzeszczu odbędzie się 27 stycznia 2024 roku o godzinie 23:20. Wyjazd pociągiem z Gdańska do Krakowa nastąpi o 23:59. Przyjazd do Krakowa przewidziany jest na godzinę 8:33, a następnie odjazd z Krakowa o 9:13 w kierunku Poronina. Przyjazd do Poronina planowany jest na 28 stycznia 2024 roku o godzinie 11:33

Z Poronina wyjeżdżamy 3 lutego 2024 roku o godzinie 20:41, a przyjazd do Gdańska przewidziany jest na 4 lutego 2024 roku o godzinie 8:13.

Cena obejmuje:

 • Zakwaterowanie z EXTRA wyżywieniem w komfortowym hotelu – Weronika INN z basenem
 • Opieka Instruktorska
 • Skipass Jędrol Ski – 3 dni
 • Wycieczka do Zakopanego
 • Dojazd autokarem do  Gorącego Potoku
 • Atrakcje Gorący Potok
 • Skutery Śnieżne
 • Ubezpieczenie NNW
 • Składkę na UFG i TFG
 • Animacje dla dzieci

Cena nie obejmuje:

 • Wypożyczenia sprzętu narciarskiego: buty, kijki, narty (do wypożyczenia na miejscu) 25 zł/doba narty,   25 zł snowboard (25 zł x 5 dni = 125 zł)
 • Transportu 100 zł
 • Skipass Suche Ski 2 dni: poniżej 16 r. ż 192 zł;  powyżej 16 r. ż 208 zł
 • Gogle oraz kask najlepiej kupić we własnym zakresie