O nas

O nas

Szkoła pływania powstała z chęci propagowania aktywnego stylu życia oraz z pasji do pływania. Skupiamy się na nauce oraz doskonaleniu pływania dzieci oraz dorosłych w Gdańsku. Prowadzimy treningi pływackie dla osób startujących w zawodach sportowych. Ponadto prowadzimy kursy ratownicze dla dzieci i młodzieży. Staramy się zarażać optymizmem i radością, którą daje nam sport!

W naszych głowach nie brakuje ciekawych, nowych pomysłów, które przekładają się na postępy naszych podopiecznych.

Ostatnio rozszerzyliśmy swoją działalność o PROJEKT SPORTMANIAK, który skierowany jest dla dzieci w wieku szkolnym. W swoim zamyśle pragniemy, aby dzieci rozwijały się wszechstronnie. Chcemy dać dzieciom możliwość wyboru i okazję do poznania wielu różnych dyscyplin sportu i wszelkiego typu zajęć ruchowych. Doceniamy wysiłek!

W nagrodę dajemy możliwość wypróbowania nowoczesnych gier i zabaw. m.in. Laser Tag (paintball laserowy), Bitwa na Nerfy, Archery Tag, Tchouk Ball czy Rugby Tag.

Organizujemy obozy letnie dla dzieci, wycieczki szkolne, urodziny, imprezy integracyjne dla dzieci oraz dorosłych. Naszym marzeniem jest stworzenie grona odbiorców, którzy chętnie będą spędzali ze sobą czas na zajęciach, a także czas wolny na różnego rodzaju imprezach integracyjnych zorganizowanych przez naszą szkółkę.