Obozy sportowo rekreacyjne

Ostrowo 26.06-05.07
cena 1950 zł

Profile:
Rowerowy
Taneczny
Game & Fun

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Łapino 21.07-31.07
cena 1950 zł

Profile:
Rowerowo-kajakowy
Taneczny
Game & Fun
Tenisowy

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Procedury bezpieczeństwa COVID19 (na podstawie wytycznych GiS)

Do zapoznania się - nie drukować/podpisywać

Jedzie z nami lekarz

Jedzie z nami ratownik

Większość naszej kadry to wyszkoleni ratownicy WOPR z wieloletnim stażem, jednakże dodatkowo jedzie z nami ratownik WOPR

KADRA

Piotr

Organizator

Organizator, kierownik, wychowawca, nauczyciel wychowania fizycznego, właściciel szkoły pływania Żabka. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, ratownik WOPR, instruktor ratownictwa wodnego.

Maria

Wychowawca

Instruktorka oraz trenerka II klasy pływania, instruktorka narciarstwa, ratowniczka WOPR. Absolwentka AWFiS Gdańsk - animator czasu wolnego oraz wychowawca kolonijny.

Paulina

Wychowawca

Absolwentka AWFiS Gdańsk, nauczycielka wf-u, instruktorka pływania, trenerka LA, ratowniczka WOPR i sędzia NW. Wieczna optymistka i amatorka biegów ulicznych. Realizuje się pracując z dziećmi i młodzieżą.

Milena

Wychowawca

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i wychowania fizycznego. Od dziecka związana ze sportem i tańcem. Tańczy od 9 roku życia. Jako dziecko uczęszczała na zajęcia Disco Dance oraz trenowała gimnastykę sportową. Wykorzystuje elementy akrobatyczne w swoich choreografiach. Razem ze swoją grupą Progress Banda z Olsztyna brała udział w castingach programu Got to Dance oraz wielu zawodach. Jak sama mówi bez tańca i sportu nie potrafiłaby żyć. Codzienna aktywność fizyczna, spełnienie zawodowe sprawiają, że zaraża energią dookoła.

Eliza

Wychowawca

Zawsze uśmiechnięta i energiczna. Dr n. med. specjalizująca się w pediatrii, alergologi oraz immunologii klinicznej. Oprócz tego zapalona harcerka, młodsza ratowniczka WOPR. Od zawsze na obozach z młodzieżą. Uwielbia dzieci, a wakacje najchętniej spędza jako lekarz i wychowawca.

Leszek

Wychowawca

Nauczyciel języka polskiego i wychowawca z wieloletnim stażem. Wychowany nad jeziorami, od dziecka interesuje się sportem i turystyką. Przygodę z wodą zaczął od pływania na optymistkach i latania na bojerach. Uczestnik wielu obozów harcerskich, zimowisk, spływów kajakowych, rajdów. Obecnie pasjonuje się podróżami z namiotem, turystyką pieszą i rowerową.

Aleksander

Wychowawca

Od wielu lat aktywny wychowawca kolonii oraz dyplomowany pedagog. Żeglarz z ponad dwudziestoletnim stażem posiadający patent jachtowego sternika morskiego, morskiego sternika motorowodnego oraz uprawnienia młodszego instruktora żeglarstwa PZŻ. Doświadczony instruktor pływania a także starszy ratownik wodny. Miłośnik sportów takich jak karate, kajakarstwo, triatlon, paralotniarstwo czy kitesurfing.

Agnieszka

Wychowawca

Od 5 lat zakochana w tworzeniu materiałów i nauczaniu angielskiego. Uważa, że nauka języka poprzez ruch i zabawę to przede wszystkim frajda i angażowanie emocji. Ciągle poszukuje innowacyjnych metod nauczania. Co więcej kocha taniec i sport. W wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze i biegać. Lubi spędzać czas w wodzie, posiada kartę nurka.

Filip

Wychowawca

Wychowawca oraz zawodowy tenisista klasyfikowany w rankingu ATP były nr 2 w Europie oraz 39 na świecie u18 Sparing Partner Trener W wolnych chwilach lubi różne inne aktywności typu rower, jazda na rolkach. Jest fanem oglądania seriali.